Başarılı kişi ve kurumlara bakın! Onları diğerlerinden ayıran FARKI mutlaka göreceksiniz.

Marka iletişimi, etkinlik organizasyonlarınız ve imaj danışmanlığı için bana ulaşabilirsiniz.

Ödüller

50+

Markalar

100+

TECRÜBE

25+

1979 yılında İstanbul’da doğdum. Halka İlişkiler alanında ön lisans yaptıktan sonra, lisans ve yüksek lisans eğitimimi işletme alanında tamamladım. Müşteri İlişkileri Yönetiminde Veri Tabanlı Pazarlama’ konusunda uluslararası bir araştırma yaparak yüksek lisans tezi yazdım.

Kişisel imaj yönetimi ve stil danışmanlığı konularında sertifika programlarına katıldım.

Çalışma hayatıma 1997 yılında NTV kanalının halkla ilişkiler bölümünde başladım.  Markanın Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılmasının ardından grubun halkla İlişkiler, pazarlama, marka iletişimi, kurumsal iletişim ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında 22 yıl boyunca görev yaparak iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaştım. Doğuş Yayın Grubu’nun markalarının tamamının kuruluş aşamalarında görev yaptım. Gruba katılan tüm yabancı markaların; lansman ve marka iletişim süreçlerinde aktif olarak rol aldım. İKSV gibi öncü kuruluşlarla yapılan ortak sponsorluk projelerini yürüttüm. Bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım.  Aralarında Miss Turkey, Kral TV müzik ödülleri, Game of Thrones, Madmen vb konsept partiler, NTVSpor lansman gecesi, CNBC-e İş Dünyasının En İyileri ödül töreni gibi etkinliklerin olduğu yüzlerce etkinliğin organizasyon sürecini yönettim. NTV, CNBC-e, NTV Spor ve STAR TV kanallarının ekran önü giyim yönetmeliklerini ve kurumsal giyim yönergelerini hazırladım. Ekran yüzleri imaj yönetimi çalışmalarını gerçekleştirdim.

2019 yılında Doğuş Yayın Grubu’ndan ayrılarak kurumsal çalışma hayatımı noktaladıktan sonra iki yıl süreyle BEIN Sports Türkiye kanallarının ekran yüzlerinin ve programların imaj danışmanlığını yaptım.  Bu süreçte; Abdullah Avcı, Volkan Demirel, Tolga Zengin, Tugay Kerimoğlu, Sabri Sarıoğlu, Hikmet Karaman, Güntekin Onay, Metin Tekin, Önder Özen, İhsan Bayülken gibi alanlarının önde gelen isimleriyle çalışma fırsatı buldum.

Bireysel olarak marka & imaj danışmanlığı ve etkinlik yönetimi yapıyor; yüksek öğrenim kurumlarında gönüllü olarak eğitimler veriyorum.